Magyar Kupa

Összejött a keleti rangadó a Magyar Kupában

2013/12/08 21:22:19
A Sport TV Harmadik Félidő című műsorában megtartották a Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolását.

Az MK-nyolcaddöntő hétközi visszavágóit követően kialakult a negyeddöntő mezőnye, hét élvonalbeli és egy másodosztályú csapat került a legjobb nyolc közé. A Sport Televízió élő műsorában megrendezett sorsoláson kialakult a negyeddöntő párosítása, a legjobb nyolc között keleti rangadót rendeznek, a másodosztályt egyedüliként képviselő Nyíregyháza
MTI hírfelhasználó

Bonus Faktor
bilance.hu/
moorestephens.co.hu
sortav
1/16. oldal[1] 2 3 4 5 »  »
Kisorsolták a 2. kör párosításait a Magyar Kupában A vihar és a Fradi és a második félidőben söpört végig
2015/08/25 14:15:23    2015/05/20 21:40:19
Kedden kisorsolták a Magyar Kupa 2. fordulójának párosításait az MLSZ székházában. A nemzetközi kupákban szerepelt klubokon (DVSC, FTC, MTK, Videoton) kívül – ők erőnyerők ebben a körben még – valamennyi NB I-es csapat ellenfelet kapott, a Diósgyőr Balatonfüredre, a Vasas Szolnokra, az Újpest pedig Celldömölkre látogat például. Alábbi cikkünkben valamennyi párosítást megnézheted!MAGYAR KUPA, 2. FORDULÓ: Pénzügyőr SE - Szombathelyi Swietelsky
 Forrás: telesport.hu/mtiA Ferencváros története során 21. alkalommal nyerte meg a Magyar Kupát: a fővárosiak 4-0-ra győzték le a bajnok Videotont a Groupama Arénában rendezett döntőben.A Groupama Arénában rendezett fináléban Varga Roland góljával szereztek vezetést a zöld-fehérek az 54. percben, hattal később Batik Bence is betalált, a mérkőzést pedig Roland Lamah döntötte el a 69. percben. A kegyelemdöfést Szolnoki
tovább >>>   tovább >>>
Hátrányból fordítva nyerte meg az Amatőr Kupát a Sajóbábony Magyarország jelenlegi két topcsapata vívja a héten az MK döntőt, nagy csata van kilátásban
2015/05/20 17:20:55    2015/05/18 15:40:46
 Forrás: mtiEgygólos hátrányról fordítva a Sajóbábony nyerte a Magyar Kupa-döntő felvezetéseként lejátszott Amatőr Kupát, melyben a hozzá hasonlóan megyei első osztályban szereplő Jászapátit múlta felül 2-1-re a Groupama Arénában.Amatőr Kupa:Sajóbábony (megyei I. osztály)-Jászapáti (megyei I.) 2-1 (1-1)gól: Tóth T. (30.), Nyeste (52.), illetve Szakali (6.)A 20 órakor kezdődő Ferencváros-Videoton Magyar Kupa.döntőt a Duna és a telesport.hu is
Forrás: FourFourTwo.huSzerda este rendezik meg a Ferencváros-Videoton labdarúgó Magyar Kupa-döntőt, amelynek győztese 30 millió forinttal gazdagodik.Sipos Jenő, a Magyar Labdarúgó Szövetség szóvivője a finálét felvezető hétfői sajtótájékoztatón elmondta, a bajnoki tabellára pillantva egyértelmű, hogy az Magya Kupa döntőjét a jelenlegi két legjobb hazai csapat vívja majd. Jelezte, a kapunyitás 14 órakor lesz, 15 órától pedig az Amatőr Kupa
Dibusz volt a hős, továbbjutott a Fradi MK: íme a harmadik forduló párosításai
2014/10/29 21:30:05    2014/09/15 11:16:21
 Forrás: mtiA Ferencváros gól nélküli döntetlent követően büntetőkkel harcolta ki a továbbjutást a Budapest Honvéd vendégeként a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.A másodosztályú Gyirmót nagy meglepetésre két góllal legyőzte, s búcsúztatta a Győri ETO FC-t, így a legjobb nyolc között négy alacsonyabb osztályú gárda lesz. Magyar Kupa, nyolcaddöntő:Budapest Honvéd-Ferencváros 0-0 - büntetőkkel: 1-3Gyirmót (II.)-Győri ETO FC 2-0 (1-0)Csákvár
2014. szeptember 15. 10:54 Forrás: mtiA címvédő Újpest a Haladással, a bajnok Debrecen a Puskás Akadémiával találkozik a Magyar Kupa harmadik fordulójában.Az MLSZ-ben elkészített sorsolás szerint ebben a két párban mérkőznek élvonalbeli csapatok egymással.A Magyar Kupa 3. fordulójának párosítása:SZTK-Erima (II.)-Videoton FC BKV Előre (III.)-Budapest HonvédVác (III.)-Kecskeméti TENagyatád (III.)-Szolnoki MÁV (NB II)Kozármisleny (III.)-PMFCKazincbarcika (III.)-Csákvár (II.)Gyirmót (II.)-Kaposvári Rákóczi (II.)Mezőkövesd (II.)-Győri ETOKisvárda
Továbbmentek az első osztályú csapatok az MK-ban Az ETO is továbblépett a Magyar Kupában
2014/09/09 18:02:44    2014/08/27 21:29:16
2014. szeptember 09. 17:54 Forrás: MTIAz Újpest FC 13 gólt szerezve győzött a megyei harmadosztályban szereplő Himesháza vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa 2. fordulójának keddi játéknapján.A lila-fehéreken kívül pályára lépett másik három élvonalbeli csapat, a Budapest Honvéd, az MTK Budapest és a Puskás Akadémia is bejutott a legjobb 32 közé.Magyar Kupa, 2. forduló (a 32 közé jutásért),
2014. augusztus 27. 21:12 Forrás: mtiUtolsóként a Győri ETO FC jutott tovább a Magyar Kupa első fordulójából, mivel szerdán egygólos győzelmet aratott a másodosztályú Soproni Vasutas vendégeként.Magyar Kupa, 1. forduló (a 64 közé jutásért), az első osztályú csapatok mérkőzései:Soproni VSE-GYSEV (II.)-Győri ETO FC 0-1 (0-1)Az élvonalbeli csapatok 2. fordulóbeli (a 32 közé jutásért) párosítása:Felsőtárkány (NB III)-Budapest HonvédRákosmente KSK
Sorsoltak a Magyar Kupában A Pápa kivételével továbbléptek az eslő osztályú csapatok a MK-ban
2014/08/15 18:21:50    2014/08/13 20:24:16
Az első fordulóból a 64 közé jutott 13 élvonalbeli csapat közül a Kecskemét kapta a legnehezebb ellenfelet, méghozzá a másodosztályú Zalaegerszeget a Magyar Kupában.A magyar szövetség pénteken készítette el a második forduló párosítását. A párharcokban egy mérkőzés dönt a továbbjutásról, s mindig az alsóbb osztályú együttes a pályaválasztó.A címvédő Újpest a Baranya megyei harmadosztályban szereplő Himesházához látogat
Az élvonalbeli csapatok közül egyedüliként a Pápa búcsúzott a labdarúgó Magyar Kupa első fordulójában a szerdai játéknapon, mivel 2-0-ra kikapott a harmadosztályú Soroksár vendégeként.A címvédő Újpest 3-1-re nyert a szintén NB III-ban szereplő Budaörs otthonában, míg a bajnoki címvédő Debrecen - Kondás Elemér vezetőedző nélkül, aki a csapat Európa Liga-selejtezős ellenfelét, a Young Boyst tekinti meg Svájcban
A Felsőtárkány búcsúztatta a Paksot a Magyar Kupából Több megyei csapat kapott első osztályú ellenfelet a MK-ban
2014/08/12 20:38:49    2014/07/14 17:26:18
Nem jutott be a labdarúgó Magyar Kupa második fordulójába az OTP Bank Ligában listavezető Paks, mivel kedden kikapott a harmadosztályú Felsőtárkánytól. Magyar Kupa, 1. forduló (a 64 közé jutásért), az első osztályú csapatok mérkőzései:Felsőtárkány (III.) - MVM-Paks 2-1 (1-1)Andráshida (megyei I.)-Puskás Akadémia 1-3 (0-2)Szentlőrinc (III.)-MTK Budapest 0-2 (0-0)szombaton játszották:Orosháza (III.)-Dunaújváros Pase 1-0 (0-0)szerdán játsszák:Dorogi FC (III.)-Szombathelyi Haladás 17.00Szekszárd
A címvédő Újpest az NB III-as Budaörs vendégeként lép pályára a labdarúgó Magyar Kupa első fordulójában.A Magyar Labdarúgó Szövetség székházában hétfőn készítették el az első kör programját, amelyben 128 klub szerepel. Az első osztályú csapatok a korábbi évekkel ellentétben már a legelejétől részt vesznek a sorozatban, igaz, kiemeltként az első két fordulóban kizárólag alacsonyabb osztályban szereplő együttesekkel
További bravúrokat tervez a Kupában a Nyíregyháza Az Újpest trénere szerint megérdemeltén verték ki a Fradit az MK-ból
2013/12/08 19:45:00    2013/12/05 14:30:00
Szerdán kialakult a Magyar Kupa negyeddöntőjének mezőnye. A legjobb nyolc közé hét NB I-es és egy NB II-es csapat jutott. Az MK-nyolcaddöntő első meccsei után úgy tűnt, könnyen előfordulhat, hogy a legjobb nyolc közé kizárólag NB I-es csapatok jutnak, a Nyíregyháza azonban ledolgozta egygólos hátrányát a Haladás ellen, és 2-0-ás szombathelyi sikerével bebiztosította a helyét a
Az Újpest labdarúgócsapatát irányító Nebojsa Vignjevics szerint szurkolóik segítsége is kellett ahhoz, hogy hazai pályán 1–0-ra legyőzzék a Ferencvárost, és ezzel bejussanak a legjobb nyolc közé a Magyar Kupában. „Fizikailag és fejben is nagyon nehéz mérkőzés volt, akadtak rossz perceink, de fantasztikus szurkolótáborunk segített ezeket átvészelni. A második félidőben jobban játszottunk, és a két mérkőzés alapján megérdemelten jutottunk tovább” – nyilatkozta Nebojsa Vignjevics
Az Újpest 35 éves veretlenségét őrizve kiejtette a Ferencvárost A Debrecen és az MTK is továbbjutott a Magyar Kupában
2013/12/04 20:33:40    2013/12/03 20:17:26
Az Újpest a szerdai visszavágón hazai környezetben 1-0-ra legyőzte az ősi rivális Ferencvárost a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének "slágerpárharcában", ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. A találkozó - és a két összecsapás - egyetlen gólját Dusan Vasiljevic szerezte.Az Újpest legutóbb 1978 augusztusában, azaz több mint 35 évvel ezelőtt kapott ki ősi riválisától a Magyar Kupában.Magyar Kupa,
Elsőként a bajnoki listavezető, címvédő Debrecen jutott be a labdarúgó Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé, miután a nyolcaddöntő keddi visszavágóján 2-0-ra legyőzte a vendég Dunaújvárost, s ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot. A Debrecen után az MTK is bejutott a negyeddöntőbe, miután hazai pályán is legyőzte a Kecskemétet.A fővárosi együttes a múlt heti 3-0-s sikere
Nem született gól a Ferencváros-Újpest kupameccsen A Fradi trénere szerint az Újpest elleni kupasiker gyógyír lehet a gyengélkedésükre
2013/11/27 20:15:00    2013/11/27 16:00:00
Az Újpest gól nélküli döntetlent ért el az ősi rivális Ferencváros vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a párharc első, szerdai mérkőzésén. A találkozó kevés helyzetet hozott, a hazaiak Jenner kapufájánál jártak a legközelebb a gólhoz, ugyanakkor a hajrára elvesztették Muhamed Besicet, a bosnyák válogatott védőt ugyanis kiállította a játékvezető.Érdekesség, hogy a nyolcaddöntő első felvonásain nem
Ricardo Moniz, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint gyógyír lehetne az elmúlt hetek szereplésére, ha szerdán a Magyar Kupában legyőznék az Újpestet. „Nem lehet más célunk, kizárólag a győzelem, amely gyógyír lehetne a csapat elmúlt heteit jellemző instabil szereplésre. A tavalyi szezonban sajnos hamar kiestünk a Magyar Kupából, így most ezen a mutatónkon is szeretnénk javítani. Az Újpest elleni mérkőzések különlegesek, de nálunk mindig a győzelem
Ferencváros, Újpest: négyszer a Sport1-en Ikszelt Dunaújvárosban a Loki, szinte biztosan továbbjutott a Kupában az MTK
2013/11/27 07:45:00    2013/11/26 19:45:00
A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében egymásnak feszül a Ferencváros és az Újpest. A Sport1 a párharc mindkét mérkőzését és a csapatok hétvégi bajnokijait is élőben közvetíti, így nyolc nap alatt négyszer láthatjuk a két klub valamelyikét a sportcsatornán. A Sport2-n futó Harmadik Félidő című műsorban sorsolták november 10-én a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének párosításait. A legjobb 16 csapat között találkozik idén a két ősi rivális, a
Az MTK 3-0-ra nyert a Kecskemét otthonában a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, a párharc első, keddi mérkőzésén, s így nagyon kedvező helyzetből várhatja a visszavágót. Nem sikerült hasonlóképpen jóra a DVSC dunaújvárosi kirándulása, a hajdúságiak csak egy-egyes döntetlenre végeztek a másodosztályú csapat otthonában.A PMFC szintén egy-egyes döntetlenre végzett a Bozsik Stadionban, a továbbjutás ezen az ágon
Összejött a a Fradi-Újpest derbi a Magyar Kupában Ricardo Moniz szerint a Fradinak sikerült túllépni a rossz formáján Szekszárdon
2013/11/11 08:30:00    2013/10/30 11:30:00
A Magyar Kupa 4. fordulóját követően 16 csapat maradt versenyben a sorozatban, ebből tizenhárom élvonalbeli együttes és három másodosztályú gárda. A nyolcaddöntő sorsolását a televízió nyilvánossága előtt, a Sport TV Harmadik Félidő című műsorában tartották meg.A forduló legérdekesebb párharca a két fővárosi rivális, a Ferencváros és az Újpest egymás elleni csatája lesz, de izgalmasnak ígérkeznek az OTP
A labdarúgó Magyar Kupa 4. fordulójában a Ferencváros nagyon könnyen, 10–0-ra legyőzte az NB III, Közép-csoportjának 9. helyén álló Szekszárdot idegenben. Ricardo Moniz, a Fradi edzője a meccs után arról beszélt, hogy ezúttal nem látszott a csapat rossz formája. „Sikerült túllépni a rossz formánkon és lélektanilag is átlendültünk a nehézségeken – mondta a mérkőzést közvetítő Sport Tv-nek Ricardo Moniz a lefújás után. – Az
Olasz-parádé a Magyar Kupában: továbbjutott a Mezőkövesd-Zsóry Pintér Attila nem értette, miért locsolták meg a kupadöntő előtt a gyepet (edzői értékelések)
2013/09/25 08:30:00    2013/05/23 08:30:00
A Magyar Kupa 3. fordulójában az NB I-es Mezőkövesd-Zsóry kétszer is háromgólos hátrányba került Kazincbarcikán, de Olasz Dénes tarthatatlan volt, négy gólt szerezve juttatta tovább csapatát. A Magyar Kupa 3. fordulójának keddi játéknapján borsodi rangadót rendeztek, a tavaly még azonos osztályban szereplő két csapat, a Kazincbarcika és a Mezőkövesd-Zsóry között ezúttal már két osztály különbség volt. A pályán azonban nem látszott, hogy a hazaiak az
A Győri ETO vezetőedzője, Pintér Attila a Debreceni VSC-Teva elleni, 2–1-re elveszített Magyar Kupa-döntő után óriási hibákról és feleslegesen fellocsolt pályáról beszélt. A Debrecen vezetőedzője, Kondás Elemér szerint a hátrányban kockáztatniuk és váltaniuk kellett, a bátrabb játékkal pedig sikerült fordítaniuk, és a győzelem némi gyógyír az elrontott bajnoki szezonra. „Ilyen hibát nem lehet elkövetni, mint amilyet az első gólnál csináltunk, hogy elcsúszunk,
Coulibaly vezérletével megvédte címét a Debrecen a Magyar Kupában Kassai Viktor vezeti a mai Győr-Debrecen Magyar Kupa-döntőt
2013/05/22 22:19:56    2013/05/22 16:00:00
Megvédte címét a Debrecen a labdarúgó Magyar Kupában, mivel a kispesti Bozsik Stadionban rendezett szerdai döntőben Adamo Coulibaly vezérletével és két góljával 2-1-re legyőzte a bajnok Győri ETO FC együttesét. Az első félidőben hiába birtokolta többet a labdát a Debrecen, Andric szép egyéni megmozdulását követően a bajnok Győr már a 17. percben vezetést szerzett. Pintér Attila együttese magabiztosan
A labdarúgó Magyar Kupa mai fináléján Kassai Viktor fújja a sípot – tájékoztat az mlsz.hu. A korábban Bajnokok Ligája-döntőt is vezető sípmester két asszisztense Erős Gábor és Albert István lesz. A Magyar Kupa döntője 22-én, szerdán 20 órakor kezdődik a Bozsik-stadionban, a már bajnok Győr és a címvédő Debrecen csap össze. (mlsz.hu, B. Nagy Zoltán – foci24.com)
Ötszáz és ezer forintba kerülnek a kupadöntő jegyei A Bozsik Stadionban rendezik a Magyar Kupa fináléját
2013/05/16 13:00:00    2013/05/10 15:15:00
A Győri ETO FC és a Debreceni VSC-Teva május 22-én, szerdán 20 órától a kispesti Bozsik-stadionban vívja egymással az idei a Magyar Kupa-döntőt. Hétfőn a két érdekelt klub ügyvezetőjének, valamint az MLSZ és a rendőrség képviselőinek teljes egyetértésével elkészült a döntő szektorbeosztása, majd mindkét klub átvehette az értékesíthető jegyeket a mérkőzésre. Debrecenben két DVSC-ajándékboltban lehet megvásárolni a jegyeket (TESCO – Debrecen, Kishegyesi út 1-11. és
A Bozsik Stadionban rendezik május 22-én a labdarúgó Magyar Kupa döntőjét, melyben a címvédő DVSC-TEVA és a bajnokságban listavezető Győri ETO FC találkozik egymással. A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának csütörtöki beszámolója szerint az Amatőr Kupa fináléját a hagyományoknak megfelelően szintén aznap, ugyanazon a helyszínen rendezik. Ezúttal a Martonvásár és Velence lesz a “felvezető” mérkőzés két résztvevője.Az
Durva balhéval ért véget a kupameccs Kikapott, de kupadöntős a Győr
2013/05/08 21:28:48    2013/05/08 20:00:45
Mint arról korábban beszámoltunk, a Győr ugyan hazai pályán 2-1-re kikapott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntős párharcának szerdai visszavágóján a Videotontól, de idegenben aratott 2-0-s sikerének köszönhetően bejutott a döntőbe. A meccs lefújása után a vendégek kispadjáról többen, illetve a pályán lévő Videoton-játékosok is rárontottak a bíróra, de az MTI tudósítója szerint tettlegességig nem fajult a tömegjelenet.
A Győr ugyan hazai pályán 2-1-re kikapott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntős párharcának szerdai visszavágóján a Videotontól, de idegenben aratott 2-0-s sikerének köszönhetően bejutott a döntőbe. A székesfehérváriak a 73. percre dolgozták le az első meccsen összeszedett kétgólos hátrányukat, de Juhász Roland kiállítása miatt a 75. percben emberhátrányba kerültek, s így nem bírták megőrizni a hosszabbítást